gifsquirt.com

Jak naturalnie powiększyć biust?

pro_breast_1_300x250Na rynku istnieje wiele preparatów na powiększenie biustu oraz poprawę kondycji piersi. Przez taki duży wybór ciężko nam zdecydować się na zakup konkretnego produktu. Zastanawiamy się czy lepiej wybrać preparat w postaci wygodnych i łatwych do połknięcia tabletek, czy może jednak lepiej zdecydować się na krem lub żel? Co przyniesie najlepsze efekty? A jak to jest z ceną, czy również warto się nią kierować?

Otóż w pierwszej kolejności zawsze należy kierować się składem danego produktu – powinien zawierać w pełni naturalne i bezpieczne dla naszego organizmu składniki. Tylko w takim przypadku możemy wykluczyć niepożądane efekty kuracji oraz liczyć na wysoką skuteczność. Poniżej opisane zostały najbardziej popularne składniki, które są albo powinny być stosowane w preparatach powiększających piersi. Warto również dodać, że najlepsze efekty osiągniemy stosując równocześnie tabletki oraz krem – zapewnimy wtedy podwójne działanie np. ProBreast Plus jest zestawem dwóch produktów – kremu i tabletek opartych o naturalny skład. Co więcej, w tym produkcie zastosowano niezwykle bogatą mieszankę naturalnych składników – żaden inny preparat na rynku nie zawiera aż tylu aktywnych substancji!

Kozieradka – ekstrakt ziołowy rośliny, który stymuluje gruczoł sutkowy powodując zwiększenie tkanki w rejonie piersi. Kozieradka zawiera fitoestrogeny, które dodatkowo stymulują wzrost piersi.

Koper włoski (ekstrakt z nasion) – zawiera wysokie stężenie flawanoidów, które prowadzą do zwiększenia poziomu estrogenu w organizmie i powodują powiększenie biustu.

Chmiel (ekstrakt z szyszek) – zawiera fitoestrogeny, które ujędrniają i powiększają piersi.

L-Tyrozyna – naturalnie występujący w naszym organizmie aminokwas (odpowiada za produkcję hormonu wzrostu), który wykazuje właściwości zwiększające rozmiar tkanek. L-Tyrozyna zwiększa również działanie innych składników.

Kmin rzymski (ekstrakt z nasion) – jest to przyprawa, która wśród swoich licznych właściwości posiada także naturalną stymulację wzrostu gruczołu sutkowego.

Izoflawony sojowe – wykazują właściwości zbliżone do estrogenu, który stymuluje wzrost piersi.

Witamina E – odgrywa również bardzo ważne znaczenie, gdyż chroni komórki piersi przed uszkodzeniem.

Witamina B6 – odpowiada głównie za wzmocnienie tkanki piersiowej.

Nagietek lekarski – stymuluje wzrost piersi, a także wykazuje wiele cennych właściwości zdrowotnych dla kondycji całego organizmu.

Olej ze słodkich migdałów – jest bogatym źródłem witamin i minerałów. Regularne stosowanie oleju znacznie poprawia wzrost komórkowy w okolicy biustu.

Olej słonecznikowy – jest bogaty w estrogeny, które z kolei wspomagają wzrost gruczołu sutkowego i powiększają piersi.

Olej sojowy – składnik ten wykazuje właściwości zbliżone do estrogenu i stymuluje wzrost piersi.

Warto podkreślić, że oprócz właściwości powiększających biust, powyższe składniki wpływają także bardzo pozytywnie na kondycję całego organizmu, dzięki czemu zyskujemy nie tylko kształtny i jędrny biust, ale również gładką skórę, lśniące włosy oraz możemy liczyć na poprawę zdrowia i samopoczucia.

pro_breast_3_620x250

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szablon:

Blue Peace by 

Mohsen Moridi