gifsquirt.com

Operacja powiększania biustu czy inne sposoby?

pro_breast_2_350x250Marzysz o pięknym, jędrnym i dużym biuście? Masz kompleks małych piersi i chciałabyś je powiększyć, aby z dumą nosić sukienki i bluzki z dekoltem? A może zależy Ci po prostu na poprawie wyglądu piersi, które zmieniły się ze względu na upływ czasu lub przebytą ciążę?

Do wyboru masz tak naprawdę dwa rozwiązania – poddanie się operacji plastycznej lub też skorzystanie z nieinwazyjnych metod powiększania piersi. Oczywiście każda z tych metod ma swoje plusy jak i minusy, ale z całą pewnością przed podjęciem ostatecznej decyzji warto jest zaznajomić się ze wszystkimi metodami powiększania piersi – na początku dobrze jest zastosować naturalne metody i w przypadku braku zadowalających efektów po określonym czasie, dopiero zdecydować się na operację. Niestety tego typu zabiegi wiążą się z dużym ryzykiem powikłań, do tego nigdy nie wiemy czy będziemy w pełni zadowoleni z efektu (kobiety często żalą się, że piersi od razu wyglądają na sztuczne i wolałyby bardziej naturalny efekt). Nie można także zapominać o kosztach operacji (17-20 tys. zł!). Operacje są z pewnością wskazane, gdy problem z piersiami jest spory – występują jakieś dysproporcje, czy poważne defekty w wyglądzie. Jednak, gdy tylko chcemy powiększyć nieznacznie biust (np. o rozmiar czy dwa rozmiary) lub też chciałybyśmy zadbać o jego kondycję, to zdecydowanie warto sięgnąć po naturalne sposoby powiększania biustu.

Oto najbardziej popularne metody powiększania biustu:

Ćwiczenia na powiększanie biustu

Ćwiczenia powodują nie tylko zwiększenie obwodu piersi, ale także wpływają na poprawę jędrności. Ważne, aby wybrać odpowiednie ćwiczenia tj. pompki damskie, trening z obciążeniem oraz napinanie mięśni klatki piersiowej przez nacisk na złączone dłonie.

Masaż na powiększanie biustu

W celu powiększenia oraz ujędrnienia biustu możemy także wykonać specjalny masaż, który pobudza gruczoły dokrewne odpowiedzialne za rozwój biustu. Masaż powinien być wykonywany z odpowiednią intensywnością. Najlepiej wykonywać koła od góry do wewnątrz klatki piersiowej jednocześnie uciskając biust.

Tabletki i kremy na powiększenie biustu

Możemy także zastosować specjalne preparaty przeznaczone do kuracji powiększania biustu. Głównie mowa o kremach oraz tabletkach zawierających w swoim składzie naturalne i bezpieczne dla naszego organizmu zioła. Składniki te działają bardzo podobnie do kobiecych hormonów odpowiedzialnych za rozwój piersi. Wybór tabletek czy kremu na rynku jest ogromny – warto więc zwrócić uwagę na ich skład oraz zapoznać się z opiniami na ich temat.

Wystarczy zastosować równocześnie kilka naturalnych metod powiększania biustu, aby już po kilku tygodniach zauważyć pierwsze efekty. Pamiętajmy, że liczy się tutaj systematyczność – każdego dnia zażywamy tabletki, wykonujemy ćwiczenia oraz masaż, a także dwa razy dziennie nakładamy krem.

pro_breast_3_620x250

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szablon:

Blue Peace by 

Mohsen Moridi