gifsquirt.com

Masz kompleksy? Poznaj najlepsze metody powiększania biustu

Jędrny i pełny biust jest marzeniem większości kobiet. Niestety bardzo rzadko zdarza się, że piersi są idealne, dlatego też panie poszukują różnych sposobów, aby poprawić wygląd swojego biustu. Istnieje wiele metod jednak zaprezentujemy najczęściej wybierane metody mających wpływ na powiększenie biust (naturalne oraz te bardziej inwazyjne i ryzykowne).

Zioła powiększające rozmiar biustu

Stosując naturalne zioła, czy też preparaty zawierające je w swoim składzie należy pamiętać, że kluczowa jest tutaj regularność, tylko dzięki niej można zaobserwować zadowalające efekty w postaci bardziej jędrnego i pełniejszego biustu. Jakie zioła są skuteczne?

Kozieradka – jest to przyprawa używana już od wieków w ziołolecznictwie i nie tylko, wspomagająca prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego oraz powodująca rozwój gruczołów sutkowych.

Koper włoski – powoduje podniesienie ilości prolaktyny, co z kolei wpływa na wzrost piersi.

Masaż powiększający biust

To kolejna metoda, która przy regularnym stosowaniu daje świetne efekty. Masaż piersi wpływa na przyspieszenie transportu tlenu do tkanek i wpływa również pozytywnie na detoksykację określonej partii ciała poprzez rozgrzania i wzrostu krążenia krwi. Masaż głównie spowoduje poprawę kształtu i jędrności piersi.

Kosmetyki powiększające biust

Mowa tutaj głównie o różnego rodzaju kremach i żelach, które w swoim składzie mają cenne zioła wspomagające proces powiększania biustu. Tutaj również niezwykle istotna jest systematyczność – krem należy stosować dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Takie kosmetyki wpływają głównie na poprawę kształtu i jędrności biustu. Skóra w okolicy piersi staje się bardziej miękka i delikatna. Taka metoda jest szczególnie polecana, aby zapobiec negatywnym czynnikom upływu czasu oraz w czasie ciąży, gdy piersi się zmieniają. Regularne stosowanie produktu naprawdę może przynieść zadowalający efekt.

Tabletki powiększające biust

Jeśli nie należysz do systematycznych osób i wolisz raczej szybkie i wygodne metody to odpowiednie dla Ciebie będą z pewnością różnego rodzaju suplementy diety. Tabletki również oparte są o naturalny i bezpieczny skład – wystarczy każdego dnia zażywać określoną ich ilość (zwykle dwie tabletki dziennie). Tutaj pierwsze efekty można zauważyć już po kilku tygodniach.

Oczywiście w celu optymalnego efektu należy zastosować kilka, a najlepiej wszystkie powyższe metody. Szczególnie na samym początku takiej kuracji warto zakupić tabletki i krem (np. ProBreast Plus – zestaw dwóch produktów) oraz dodatkowo wykonywać masaż piersi a także ćwiczenia wzmacniające mięśnie klatki piersiowej.

Powiększanie piersi u chirurga

Nadal nieustającą popularnością cieszą się różnego rodzaju inwazyjne zabiegi i operacje zwiększające biust. Należy jednak pamiętać, że takie zabiegi wiążą się z wysokimi kosztami i równie wysokim ryzykiem. A do tego niektóre z nich np. powiększanie biustu kwasem hialuronowym trzeba powtarzać co jakiś czas. Zdecydowanie lepiej jest najpierw zastosować naturalne metody powiększania biustu, które naprawdę przynoszą świetne rezultaty i często operacja już wtedy nie jest potrzebna.

pro_breast_3_620x250

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szablon:

Blue Peace by 

Mohsen Moridi