gifsquirt.com

Jak wykazują różne statystyki, jesli kobiety mają do wyboru różne metody zmiany swojego wyglądu, urody i sylwetki to większość deklaruje, że chciałaby własnie powiększyć piersi.

Z myślą o tych własnie kobietach przygotowaliśmy ten mini poradnik. Podpowiemy wam, jakie  są metody powiększania piersi i którą z nich warto wybrać, by cieszyć się apetycznym, zaokrąglonym i przyciągającym męskie wzrok biustem.

Dlaczego kobiety chcą mieć duże piersi?

A może to mężczyźni pragną większego biustu u partnerki, a kobiety potuleni poddają się tym wymaganiom? Niestety, trudno tu o jednoznaczną odpowiedź. Na pewno dla mężczyzn kobiece krągłości, takie jak biust i biodra wyraźnie szersze od talii działają bardzo silnie i sprawiają, że kobieta jest postrzegana jako atrakcyjna. Nawet propagowanie wychudzonych modelek nie zmienia tych upodobań. Jednak i kultura ma swój wpływ na kobiety i mężczyzn. Przede wszystkim kobiety są dziś szczuplejsze niż kiedyś, bo tego oczekuje kultura. Jednak kultura oczekuje od nich też większych piersi, a to nie takie proste u bardzo szczupłych kobiet. To dlatego wiele pań decyduje się na to, by poprawić naturę i po prostu powiększyć piersi, poza tym zachowując bardzo szczupłą sylwetkę.

Dlaczego jednak duży biust jest tak ważny dla panów?

Na pewno nie dlatego, że sugeruje możliwość lepszego karmienia ewentualnych dzieci – wielkość piersi i ilość pokarmu nie idą w parze. Biolodzy zajmujący się teorią ewolucji sugerują, że duże piersi pozwalają dobrze ocenić wiek partnerki – tylko u młodej kobiety ktora jeszcze nei rodziła duże piersi są jędrne, sprężyste i sterczące. A własnie partnerka przed pierwsza ciąża była dla naszych odległych przodków ideałem, w jaki warto było zainwestować. Rzeczywiście po zabiegu powiększania piersi kobiety uzyskują taki właśnie efekt – ich piersi są duże i zawsze sterczące, jakby odporne na grawitację i procesy starzenia.

Powiększyć piersi – ale w jaki sposób?

Jeśli chcesz powiększyć piersi, masz do wyboru wiele metod, by to zrobić. My zaprezentujemy kilka sposobów na większy biust, wraz z przedstawieniem wad i zalet każdego z nich.

Operacyjne powiększanie piersi czyli implanty

Powiększanie piersi w klinice medycyny estetycznej jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych. Częściej niż piersi zmieniamy jedynie kształt nosa. Zabieg polega na umieszczeniu w piersiach odpowiednio dobranych implantów, najczęściej wypełnionych silikonem lub solą fizjologiczną, sporadycznie innymi substancjami. W zależności od tego, jaki kształt implantu wybierzesz, piersi będą miały kształt naturalny, lekko opadający, lub będą przypominały sterczące piłeczki.

Największą zaleta operacji powiększania piersi jest to, ze możesz naprawdę znacznie zmienić wygląd piersi: lekarz bez problemu powiększy je nawet o trzy rozmiary (o więcej raczej się nie powiększa w czasie jednej operacji), a taktem może piersi podnieść, wyrównać ich asymetrię itp. Poza tym, że efekty są naprawdę widoczne, osiągasz je szybko, bo już trzy miesiące po zabiegu piersi osiągają docelowy wygląd. A jakie wady mają implanty? Przede wszystkim każda interwencja chirurga, także lekarza medycyny estetycznej wiąże sie z ryzykiem błędu czy powikłań. Poza tym cena także dla wielu kobiet może być poważnym mankamentem.

Cena

Jesli chcesz powiększyć piersi w dobrej klinice musisz liczyć się z wydatkiem kilkunastu tysięcy złotych, przy czym nei warto tu szukać oszczędności, bo może się to źle skończyć. Wadą operacji z implantami jest tez fakt, że na zawsze po operacji na ciele pozostają blizny, a sama rekonwalescencja jest dość długa i może być bolesna, a poza tym na dość długi czas wyłączy cię z codziennych aktywności . Na przykład do intensywnego uprawiania sportu możesz wrócić po dwunastu miesiącach od operacji.

Tabletki powiększające piersi

Wiele kobiet zastanawia się czy to w ogóle możliwe, by powiększyć piersi dzięki suplementom diety. Tak, jeśli wybierzesz dobrej jakości tabletki na większy biust, na przykład taki produkt jak >>> Pro Breast Plus to możesz spodziewać się pozytywnych rezultatów,  o czym świadczą opinie zadowolonych klientek. Tabletki działają aktywując naturalne mechanizmy pracy organizmu, co stymuluje piersi do tego, by zaczęły się powiększać. Największą zaletą tej metody powiększania piersi jest to, że jest ona absolutnie bezpieczna i w pełni naturalna, bo tabletki tworzone są na bazie wyciągów roślinnych.

Poza tym są naprawdę skuteczne – to też ogromna zaleta.

A jakie są wady?

Cóż, tabletki powiększające piersi nigdy nie dadzą tak oszałamiających efektów jak implanty i w zasadzie efekty te zawsze są wielką niewiadomą, bo nie wiesz, jak na dane składniki zareaguje własnie twój organizm. Najlepsze efekty osiągają kobiety mające naprawdę małe piersi, bo u nich każda zmiana jest zauważalna zmianą na plus. Poza tym tabletki na większy biust są dobre dla cierpliwych, bo trzeba na efekty poczekać nawet kilka miesięcy i w tym czasie regularnie łykać tabletki.

Warto? Moim zdaniem tak, dlatego:

Macrolane jest jedną z najlepszych metod powiększania piersi. Charakteryzuje się bezpieczeństwem i pełną naturalnością efektów. Na czym polega ta metoda? To nic innego jak powiększanie piersi kwasem hialuronowym.

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym, znane szerzej jako metoda Macrolane, to jedna z nowszych metod powiększania biustu stosowana w nowoczesnych klinikach medycyny estetycznej. To alternatywa dla operacyjnego wszczepienia implantów, która pozwala cieszyć się pełniejszym biustem bez blizn, bez bólu i bez ryzyka, ale ma porównywalną cenę. Jako alternatywa dla tabletek, Macrolane również jest niezłe tyle tylko, że diabelnie drogie. Cena Makrolane jest wyższa, ale jedno trzeba mu przyznać – pozwala na uzyskanie bardzo szybkich i bardzo spektakularnych efektów.

Czym jest Macrolane?

Macrolane to kwas hialuronowy w formie gęstego żelu stosowanego w medycynie estetycznej jako naturalny wypełniacz i substancja do modelowania sylwetki. Choć skupiam się teraz głównie na powiększaniu piersi myślę, że warto dodać, iż metoda Macrolane służy też do modelowania konturów twarzy, pozwala oprawić wygląd łydek czy klatki piersiowej u mężczyzn.
Aby zrozumieć, na czym polega jej fenomen, musisz dowiedzieć się, czym jest kwas hialuronowy. Kwas ten jest jedną z substancji naturalnie występujących we wszystkich organizmach żywych. Rolą kwasu hialuronowego jest wiązanie cząsteczek wody, dzięki czemu gwarantuje on odpowiedni poziom nawilżenia tkanek. Z wiekiem kwasu hialuronowego jest coraz mniej i dlatego spada ich sprężystość.

Przy okazji badań prowadzonych nad kwasem okazało się, że można go bezpiecznie wstrzykiwać w skórę (i nie tylko) poprawiając w ten sposób jej jędrność i poziom nawilżenia. Dodatkowo kwas hialuronowy w formie żelu okazał się doskonałym naturalnym wypełniaczem i właśnie w takiej formie stosowany jest do powiększania biustu metodą Macrolane.

Jak przebiega powiększanie piersi metodą Macrolane?

Powiększanie piersi metodą Macrolane jest zabiegiem mało inwazyjnym, ale mimo wszystko medycznym, dlatego może być wykonywany wyłącznie przez lekarza. Sam zabieg trwa bardzo krótko i już następnego dnia po jego wykonaniu można wrócić do normalnej aktywności. Metoda Macrolane nie wymaga narkozy, zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz wprowadza kwas hialuronowy bezpośrednio do tkanki piersi, używając do tego urządzenia o konstrukcji dość grubej igły. W miejscu, gdzie wprowadzany jest żel z kwasem hialuronowym nie trzeba zakładać szwów, więc zabieg nie pozostawia na ciele żadnych widocznych blizn. Dzięki metodzie Macrolane można powiększyć piersi o kilka rozmiarów, choć lekarz indywidualnie określa możliwą dawkę Macrolane u każdej pacjentki.

Wady i zalety metody Macrolane

Tak jak wszystkie metody powiększania piersi, także metoda Macrolane ma swoje wady i zalety. Warto je wziąć pod uwagę, przed podjęciem decyzji o poddaniu się zabiegowi.

Zalety metody Macrolane

Zabieg wykorzystuje kwas hialuronowy, który jest naturalną substancją, nie ma więc ryzyka, że organizm odrzuci substancję wypełniającą, jak może to mieć miejsce w przypadku implantów.
Zabieg jest mało inwazyjny, nie pozostają po nim blizny. Nie wymaga też rekonwalescencji. Po metodzie Macrolane już na drugi dzień możesz funkcjonować normalnie.
Zabieg jest wykonywany w mało obciążającym organizm znieczuleniu miejscowym.
Powiększenie biustu metodą Macrolane daje bardzo naturalny efekt, najczęściej w ogóle nie można poznać, że piersi były poddawane korekcie, bo kwas hialuronowy rozkłada się w tkankach równomiernie i jest niewyczuwalny pod skórą.

Wady metody Macrolane

Kwas hialuronowy jest substancją, która ulega biologicznemu rozkładowi w organizmie. Po około dwunastu miesiącach całkowicie się wchłania. Oznacza to, że Macrolane jest sposobem na czasowe powiększenie piersi. Po roku efekt powiększenia znika. Trwałe jest jedynie ujędrnienie piersi i poprawienie ich sprężystości.
Kolejną wadą Makrolane jest cena. To metoda bardzo droga – tym bardziej że trzeba liczyć się z krótkotrwałością efektów. Dla wielu kobiet to zdecydowanie za mało, bo marzą o trwale powiększonym biuście.

Macrolane – cena

Koszty powiększania piersi metodą Macrolane zależą od tego, ile żelu z kwasem hialuronowym lekarz wprowadzi do tkanki. Czyli – od tego, jak bardzo chcesz powiększyć piersi. W przypadku Makrolane cena zabiegu może być też nieco wyższa w dużych miastach i najbardziej znanych klinikach medycyny estetycznej.

Powiększenie biustu metodą Macrolane kosztuje od pięciu do dwunastu tysięcy złotych. To niewiele mniej niż trwałe powiększenie biustu implantami. I dużo więcej niż trwałe powiększenie piersi przy pomocy  metod naturalnych.

Na naturalne powiększanie wydasz jedynie kilkaset złotych, na makrolane nawet kilka lub kilkanaście tysięcy, a Ty ile jesteś gotowa wydać? 

O naturalnym powiększaniu czytaj więcej >>> na stronie głównej.

Sposoby na większy biust są w cenie.

Nie da się ukryć, że takich metod – mniej lub bardziej konwencjonalnych – nie brakuje. Nie brakuje również konsekwencji – niekoniecznie pozytywnych – takich metod powiększających biust. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną metodę, warto zastanowić się czy takie sposoby są w stanie wygrać z siłami natury oraz prawami fizyki?

Przytycie jako sposób powiększania piersi

Jedną z możliwości na to, by powiększyć piersi jest przytycie. Czy faktycznie daje to oczekiwane efekty?

Biorąc pod uwagę, że piersi zbudowane są z tkanki gruczołowej oraz tkanki łącznej, które pokrywa tkanka tłuszczowa, można by zaryzykować stwierdzenie, że odpowiednia dieta jest w stanie powiększyć biust. Oznacza to więc, że kilka czy nawet kilkanaście kilogramów więcej może przyczynić się do zwiększenia rozmiaru piersi. Jednak tak naprawdę nie wiadomo czy o jeden czy o dwa rozmiary.

Ponadto warto zadać sobie pytanie, czy przytycie jest dobrym sposobem na powiększenie piersi? Chyba nie dla wszystkich kobiet. Wiadomo bowiem, że panie chciałyby mieć ogromny biust, a i przy okazji szczupłą sylwetkę. A to najczęściej nie idzie ze sobą w parze w naturze.

Odpowiedni biustonosz – czy zdziała cuda?

Innym sposobem, który jest praktykowany przez wiele kobiet, to wybór odpowiedniego biustonosza. Okazuje się, że faktycznie może być to jedna z metod na to, by powiększyć biust niemal natychmiast i to jeszcze w sposób całkowicie naturalny i bezinwazyjny.

Ale zaraz pojawia się pytanie, jak powinien wyglądać taki stanik, by piersi w nim wyglądały na większe? Najczęściej jest to biustonosz push-up, który podnosi biust, dzięki czemu staje się on pełniejszy i sprawia wrażenie większego. Można także zaopatrzyć się w staniki, które zawierają dodatkowe wkładki z gąbki lub silikonu.

Biustonosz, by powiększył piersi powinien być także mniejszy w obwodzie niż dotychczasowy stanik, a jednocześnie większy w miseczkach. Ważne jest również, by podczas zakładania biustonosza zebrać biust także spod pach.

Tabletki antykoncepcyjne na większe piersi

Biust można powiększyć również przy okazji stosowania niektórych tabletek antykoncepcyjnych. Takie preparaty zawierają w swoim składzie hormony, które przyczyniają się do zatrzymania płynów ustrojowych w przestrzeniach międzykomórkowych. W ten sposób dochodzi do uciskania komórek tłuszczowych, które powiększają swoją objętość. To właśnie dlatego biust wydaje się być nieco bardziej pełniejszy.

Trzeba jednak mieć świadomość, że tabletki antykoncepcyjne, z tego samego powodu, z jakim związane jest powiększanie piersi, przyczyniają się do wzrostu masy ciała oraz powstawania grudek i nierówności, czyli cellulitu. Zanim więc zdecydujemy się na kurację hormonalną tylko po to, by powiększyć piersi, warto mieć to na uwadze. Z cellulitem bowiem nie jest łatwo wygrać.

Ciąża jako powiększacz

Większy biust można zaobserwować u kobiet ciężarnych. Można więc powiedzieć, że ciąża to dobry sposób na to, by wreszcie mieć większe piersi.

Piersi w czasie ciąży powiększają się, ponieważ zwiększa się poziom estrogenów w kobiecym organizmie (u niektórych kobiet obserwuje się nawet 1000 razy większe stężenie tych hormonów), a jednocześnie dochodzi do przyrostu masy ciała oraz zatrzymywania wody w ustroju. Warto również wiedzieć, że piersi powiększają się, ponieważ wydzielane podczas ciąży hormony (estrogeny, prolaktyna, progesteron) odpowiadają za przygotowanie tkanki tłuszczowej piersi do produkowania mleka.

Niestety większy biust powiększony w ten sposób nie daje trwałych efektów. Najczęściej piersi zmniejszają się i powracają do swoich poprzednich rozmiarów zaraz po zakończeniu karmienia piersią.

Silikonowe implanty  jako inwazyjny sposób

„Starym jak świat” sposobem powiększania piersi są implanty. Te anatomiczne umieszczane są częściowo pod mięsień. Okrągłe zaś umieszcza się i pod mięsień, i pod gruczoł piersiowy. Dostępne są również implanty asymetryczne, przeznaczone dla kobiet, które mają jedną pierś znacznie większą od drugiej, zawsze umieszczane są pod gruczoł piersiowy.

Implanty wykonane są z pokrycia (zewnętrzna torebka)z polimeryzowanej gumy silikonowej, co zapewnia implantowi wytrzymałość oraz sprężystość. Kolejną warstwą implantu jest warstwa wewnętrzna, która zwiększa odporność implantu przed rozerwaniem. Wewnątrz torebki (pokrycia) znajduje się silikonowy żel.

Protezy umieszczane są po wykonaniu odpowiedniego cięcia (pod pachą, w fałdzie łączącym pierś z klatką piersiową bądź przez ciemną skórę wokół brodawki), w zależności między innymi od wybranego implantu. W ten sposób powstaje tzw. kieszeń, w którą umieszcza się odpowiedniej wielkości protezę silikonową.

Zabieg jest bolesny, dlatego wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. Po operacji koniecznością jest noszenie specjalnego, utwardzanego biustonosza oraz odbycie rekonwalescencji.

Konsekwencje zabiegu? Przede wszystkim niemal natychmiast powiększony biust a la Pamela Anderson. Ponadto uszczuplenie portfela o jakieś 12-16 tysięcy złotych.

Tłuszcz własny w roli powiększacza

Innym sposobem na powiększenie piersi jest własny tłuszcz pobierany z ud lub brzucha. Zwykle przypomina liposukcję, aczkolwiek pobierana jest dużo mniejsza ilość tkanki tłuszczowej.

Rezultaty? Powiększony biust, jednak tylko o jeden rozmiar. Konsekwencje? Brak 10-15 tysięcy złotych, bo tyle kosztuje zabieg.

Powiększanie biustu wzbudza sporo emocji i to niezależnie od tego czy weźmiemy pod lupę powiększanie chirurgiczne czy naturalne np. zioła na powiększenie biustu. Obydwie metody mają swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników, a części osób kwestie te są całkowicie obojętne.

Cóż jesteśmy różni i mamy prawo się różnić. Jeśli ktoś chce iść pod skalpel jego wola, jeśli ktoś woli powiększać piersi naturalnie – jego wybór. Niczego nikomu zabraniać nie można tym bardziej, że obydwie metody są dozwolone.

Wybór metody należy jednak oprzeć na jakichś zdroworozsądkowych przesłankach. W przypadku tabletek powiększających biust przynajmniej zorientować się, jakie zioła wchodzą w ich skład i czy zioła te gwarantują działanie. Read More

No newer/older posts
Szablon:

Blue Peace by 

Mohsen Moridi