Jak powiększyć piersi szybko, skutecznie, bezpiecznie i najlepiej naturalnie?

wtorek , 21, Marzec 2017 Leave a comment

Jak wykazują różne statystyki, jesli kobiety mają do wyboru różne metody zmiany swojego wyglądu, urody i sylwetki to większość deklaruje, że chciałaby własnie powiększyć piersi.

Z myślą o tych własnie kobietach przygotowaliśmy ten mini poradnik. Podpowiemy wam, jakie  są metody powiększania piersi i którą z nich warto wybrać, by cieszyć się apetycznym, zaokrąglonym i przyciągającym męskie wzrok biustem.

Dlaczego kobiety chcą mieć duże piersi?

A może to mężczyźni pragną większego biustu u partnerki, a kobiety potuleni poddają się tym wymaganiom? Niestety, trudno tu o jednoznaczną odpowiedź. Na pewno dla mężczyzn kobiece krągłości, takie jak biust i biodra wyraźnie szersze od talii działają bardzo silnie i sprawiają, że kobieta jest postrzegana jako atrakcyjna. Nawet propagowanie wychudzonych modelek nie zmienia tych upodobań. Jednak i kultura ma swój wpływ na kobiety i mężczyzn. Przede wszystkim kobiety są dziś szczuplejsze niż kiedyś, bo tego oczekuje kultura. Jednak kultura oczekuje od nich też większych piersi, a to nie takie proste u bardzo szczupłych kobiet. To dlatego wiele pań decyduje się na to, by poprawić naturę i po prostu powiększyć piersi, poza tym zachowując bardzo szczupłą sylwetkę.

Dlaczego jednak duży biust jest tak ważny dla panów?

Na pewno nie dlatego, że sugeruje możliwość lepszego karmienia ewentualnych dzieci – wielkość piersi i ilość pokarmu nie idą w parze. Biolodzy zajmujący się teorią ewolucji sugerują, że duże piersi pozwalają dobrze ocenić wiek partnerki – tylko u młodej kobiety ktora jeszcze nei rodziła duże piersi są jędrne, sprężyste i sterczące. A własnie partnerka przed pierwsza ciąża była dla naszych odległych przodków ideałem, w jaki warto było zainwestować. Rzeczywiście po zabiegu powiększania piersi kobiety uzyskują taki właśnie efekt – ich piersi są duże i zawsze sterczące, jakby odporne na grawitację i procesy starzenia.

Powiększyć piersi – ale w jaki sposób?

Jeśli chcesz powiększyć piersi, masz do wyboru wiele metod, by to zrobić. My zaprezentujemy kilka sposobów na większy biust, wraz z przedstawieniem wad i zalet każdego z nich.

Operacyjne powiększanie piersi czyli implanty

Powiększanie piersi w klinice medycyny estetycznej jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych. Częściej niż piersi zmieniamy jedynie kształt nosa. Zabieg polega na umieszczeniu w piersiach odpowiednio dobranych implantów, najczęściej wypełnionych silikonem lub solą fizjologiczną, sporadycznie innymi substancjami. W zależności od tego, jaki kształt implantu wybierzesz, piersi będą miały kształt naturalny, lekko opadający, lub będą przypominały sterczące piłeczki.

Największą zaleta operacji powiększania piersi jest to, ze możesz naprawdę znacznie zmienić wygląd piersi: lekarz bez problemu powiększy je nawet o trzy rozmiary (o więcej raczej się nie powiększa w czasie jednej operacji), a taktem może piersi podnieść, wyrównać ich asymetrię itp. Poza tym, że efekty są naprawdę widoczne, osiągasz je szybko, bo już trzy miesiące po zabiegu piersi osiągają docelowy wygląd. A jakie wady mają implanty? Przede wszystkim każda interwencja chirurga, także lekarza medycyny estetycznej wiąże sie z ryzykiem błędu czy powikłań. Poza tym cena także dla wielu kobiet może być poważnym mankamentem.

Cena

Jesli chcesz powiększyć piersi w dobrej klinice musisz liczyć się z wydatkiem kilkunastu tysięcy złotych, przy czym nei warto tu szukać oszczędności, bo może się to źle skończyć. Wadą operacji z implantami jest tez fakt, że na zawsze po operacji na ciele pozostają blizny, a sama rekonwalescencja jest dość długa i może być bolesna, a poza tym na dość długi czas wyłączy cię z codziennych aktywności . Na przykład do intensywnego uprawiania sportu możesz wrócić po dwunastu miesiącach od operacji.

Tabletki powiększające piersi

Wiele kobiet zastanawia się czy to w ogóle możliwe, by powiększyć piersi dzięki suplementom diety. Tak, jeśli wybierzesz dobrej jakości tabletki na większy biust, na przykład taki produkt jak >>> Pro Breast Plus to możesz spodziewać się pozytywnych rezultatów,  o czym świadczą opinie zadowolonych klientek. Tabletki działają aktywując naturalne mechanizmy pracy organizmu, co stymuluje piersi do tego, by zaczęły się powiększać. Największą zaletą tej metody powiększania piersi jest to, że jest ona absolutnie bezpieczna i w pełni naturalna, bo tabletki tworzone są na bazie wyciągów roślinnych.

Poza tym są naprawdę skuteczne – to też ogromna zaleta.

A jakie są wady?

Cóż, tabletki powiększające piersi nigdy nie dadzą tak oszałamiających efektów jak implanty i w zasadzie efekty te zawsze są wielką niewiadomą, bo nie wiesz, jak na dane składniki zareaguje własnie twój organizm. Najlepsze efekty osiągają kobiety mające naprawdę małe piersi, bo u nich każda zmiana jest zauważalna zmianą na plus. Poza tym tabletki na większy biust są dobre dla cierpliwych, bo trzeba na efekty poczekać nawet kilka miesięcy i w tym czasie regularnie łykać tabletki.

Warto? Moim zdaniem tak, dlatego:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szablon:

Blue Peace by 

Mohsen Moridi