Macrolane – na czym polega i jaka jest cena

poniedziałek , 6, Luty 2017 Leave a comment

Macrolane jest jedną z najlepszych metod powiększania piersi. Charakteryzuje się bezpieczeństwem i pełną naturalnością efektów. Na czym polega ta metoda? To nic innego jak powiększanie piersi kwasem hialuronowym.

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym, znane szerzej jako metoda Macrolane, to jedna z nowszych metod powiększania biustu stosowana w nowoczesnych klinikach medycyny estetycznej. To alternatywa dla operacyjnego wszczepienia implantów, która pozwala cieszyć się pełniejszym biustem bez blizn, bez bólu i bez ryzyka, ale ma porównywalną cenę. Jako alternatywa dla tabletek, Macrolane również jest niezłe tyle tylko, że diabelnie drogie. Cena Makrolane jest wyższa, ale jedno trzeba mu przyznać – pozwala na uzyskanie bardzo szybkich i bardzo spektakularnych efektów.

Czym jest Macrolane?

Macrolane to kwas hialuronowy w formie gęstego żelu stosowanego w medycynie estetycznej jako naturalny wypełniacz i substancja do modelowania sylwetki. Choć skupiam się teraz głównie na powiększaniu piersi myślę, że warto dodać, iż metoda Macrolane służy też do modelowania konturów twarzy, pozwala oprawić wygląd łydek czy klatki piersiowej u mężczyzn.
Aby zrozumieć, na czym polega jej fenomen, musisz dowiedzieć się, czym jest kwas hialuronowy. Kwas ten jest jedną z substancji naturalnie występujących we wszystkich organizmach żywych. Rolą kwasu hialuronowego jest wiązanie cząsteczek wody, dzięki czemu gwarantuje on odpowiedni poziom nawilżenia tkanek. Z wiekiem kwasu hialuronowego jest coraz mniej i dlatego spada ich sprężystość.

Przy okazji badań prowadzonych nad kwasem okazało się, że można go bezpiecznie wstrzykiwać w skórę (i nie tylko) poprawiając w ten sposób jej jędrność i poziom nawilżenia. Dodatkowo kwas hialuronowy w formie żelu okazał się doskonałym naturalnym wypełniaczem i właśnie w takiej formie stosowany jest do powiększania biustu metodą Macrolane.

Jak przebiega powiększanie piersi metodą Macrolane?

Powiększanie piersi metodą Macrolane jest zabiegiem mało inwazyjnym, ale mimo wszystko medycznym, dlatego może być wykonywany wyłącznie przez lekarza. Sam zabieg trwa bardzo krótko i już następnego dnia po jego wykonaniu można wrócić do normalnej aktywności. Metoda Macrolane nie wymaga narkozy, zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz wprowadza kwas hialuronowy bezpośrednio do tkanki piersi, używając do tego urządzenia o konstrukcji dość grubej igły. W miejscu, gdzie wprowadzany jest żel z kwasem hialuronowym nie trzeba zakładać szwów, więc zabieg nie pozostawia na ciele żadnych widocznych blizn. Dzięki metodzie Macrolane można powiększyć piersi o kilka rozmiarów, choć lekarz indywidualnie określa możliwą dawkę Macrolane u każdej pacjentki.

Wady i zalety metody Macrolane

Tak jak wszystkie metody powiększania piersi, także metoda Macrolane ma swoje wady i zalety. Warto je wziąć pod uwagę, przed podjęciem decyzji o poddaniu się zabiegowi.

Zalety metody Macrolane

Zabieg wykorzystuje kwas hialuronowy, który jest naturalną substancją, nie ma więc ryzyka, że organizm odrzuci substancję wypełniającą, jak może to mieć miejsce w przypadku implantów.
Zabieg jest mało inwazyjny, nie pozostają po nim blizny. Nie wymaga też rekonwalescencji. Po metodzie Macrolane już na drugi dzień możesz funkcjonować normalnie.
Zabieg jest wykonywany w mało obciążającym organizm znieczuleniu miejscowym.
Powiększenie biustu metodą Macrolane daje bardzo naturalny efekt, najczęściej w ogóle nie można poznać, że piersi były poddawane korekcie, bo kwas hialuronowy rozkłada się w tkankach równomiernie i jest niewyczuwalny pod skórą.

Wady metody Macrolane

Kwas hialuronowy jest substancją, która ulega biologicznemu rozkładowi w organizmie. Po około dwunastu miesiącach całkowicie się wchłania. Oznacza to, że Macrolane jest sposobem na czasowe powiększenie piersi. Po roku efekt powiększenia znika. Trwałe jest jedynie ujędrnienie piersi i poprawienie ich sprężystości.
Kolejną wadą Makrolane jest cena. To metoda bardzo droga – tym bardziej że trzeba liczyć się z krótkotrwałością efektów. Dla wielu kobiet to zdecydowanie za mało, bo marzą o trwale powiększonym biuście.

Macrolane – cena

Koszty powiększania piersi metodą Macrolane zależą od tego, ile żelu z kwasem hialuronowym lekarz wprowadzi do tkanki. Czyli – od tego, jak bardzo chcesz powiększyć piersi. W przypadku Makrolane cena zabiegu może być też nieco wyższa w dużych miastach i najbardziej znanych klinikach medycyny estetycznej.

Powiększenie biustu metodą Macrolane kosztuje od pięciu do dwunastu tysięcy złotych. To niewiele mniej niż trwałe powiększenie biustu implantami. I dużo więcej niż trwałe powiększenie piersi przy pomocy  metod naturalnych.

Na naturalne powiększanie wydasz jedynie kilkaset złotych, na makrolane nawet kilka lub kilkanaście tysięcy, a Ty ile jesteś gotowa wydać? 

O naturalnym powiększaniu czytaj więcej >>> na stronie głównej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szablon:

Blue Peace by 

Mohsen Moridi